celen
04 خرداد 1402 - 10:47

روایت تسنیم از کنگره ملی شهدای تخریب‌چی در اصفهان/ همه برای شهدای مظلوم اشک ریختند

کنگره ملی شهدای مظلوم تخریب‌چی همراه با بزرگداشت فاتحان خرمشهر نمایش ،جلوه های ویژه بصری و میدانی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، کنگره ملی شهدای مظلوم تخریب‌چی همراه با بزرگداشت فاتحان خرمشهر؛ نمایش ،جلوه های ویژه بصری و میدانی برگزار شد.

سرهنگ علی فتحیان در مراسم گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر با اشاره به برگزاری کنگره ملی 24 هزار شهید استان اصفهان در دوران دفاع مقدس، اظهار داشت: برگزاری کنگره‌های قشری و موضوعی، مقدمه برگزاری کنگره ملی 24 هزار شهید سرافراز استان اصفهان است و رزمندگان و شهدای تخریب‌چی یکی از پرافتخارترین اقشار دوران دفاع مقدس هستند.

وی با بیان اینکه استان اصفهان در دوران دفاع مقدس حدود 110 شهید تخریب‌چی به کشور تقدیم کرده است،افزود: کنگره تخریب یکی از موضوعات تخصصی کنگره ماست و کنگره‌های موضوعی دیگری هم از جمله شهدای اطلاعات و شهدای زرهی هم برگزار خواهد شد.

دبیر اجرایی کنگره ملی 24 هزار شهید استان اصفهان یادآور شد: کنگره‌های قشری بخش دیگری از کنگره‌های ماست که طبق برنامه‌ریزی انجام شده تا پایان سال در شهرستان‌های مختلف استان برگزار خواهد شد.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عملیات بیت‌المقدس به ویژه شهید حسین خرازی و شهید احمد کاظمی، خاطرنشان کرد: ستاد کنگره ملی 24 هزار شهید استان اصفهان در حدود 6 ماه است که فعالیت خودش را آغاز کرده و دبیرخانه کنگره فعال شده است و به زودی اطلاعات دقیق‌تر از طریق رسانه‌ها در اختیار عموم قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/170/.

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1237449